O firmie

W 1998 roku powstała firma handlowa założona przez Mariusza Miga. Jej głównym celem był handel autami, z czasem też ich tuning oraz export na Skandynawię, lecz części do tuningu były jednak drogie, czas przesyłki spoilerów długi i nie każdego było stać na nasze produkty mimo bardzo dobrej jakości. Dlatego w 2008 roku powstała firma migatuning, gdzie klient sam jest w stanie zakupić bardzo dobrej jakości produkt i sam go zamontować. W dniu dzisiejszym nasza firma sprzedaje nie tylko auta, zderzaki i spoilery lecz także klocki/tarcze hamulcowe, alu felgi, tłumiki i w krótce będziemy poszerzać naszą ofertę. Naszym celem jest to abyś Ty !!!Jako Ten dla którego tu jesteśmy , znalazł wszystko co potrzebujesz do Twojego auta w konkurencyjnej cenie i najlepszej jakości.

Kraje w których sprzedajemy nasze produkty to: Anglia, Irlandia, Niemcy, Hiszpania, Portugalia, Francja, Belgia, Szwecja, Dania oraz Norwegia.

Jeżeli jesteś zainteresowany sprzedażą naszych produktów w krajach z poza listy powyżej. Prosimy o kontakt z administracja.

Zapraszamy i życzymy udanych zakupów